Zakład Pogrzebowy
Zuzanna Soporowska

 ​soporowskazaklad@gmail.com

Pogotowie pogrzebowe  661-115-970

Jesteśmy dla Państwa dostępni 24  godziny na dobę. W każdej chwili gotowi na udzielenie wszelkich informacji i pomocy oraz odebranie ciała zmarłego.
Jak należy postąpić w przypadku śmierci osoby najbliższej w domu? - w pierwszym rzędzie należy powiadomić lekarza lub pogotowie ratunk o we, aby skierowano lekarza który stwierdzi zgon. W trakcie tej wizyty lub tuż po, należy skontaktować się z zakładem pogrzebowym, aby odebrał ciało zmarłej osoby. Kolejne kroki zostaną wyjaśnione przez pracownika zakładu.
Jak należy postąpić w przypadku śmierci osoby najbliższej w szpitalu? - należy w pierwszej kolejności odebrać ze szpitala Kartę Zgonu z którą udajemy się do Urzędu Stanu Cywilnego ( w miejscu w którym nastąpił zgon ), aby zarejestrować zgon i pobrać Akt Zgonu, który jest podstawą dla zakładu do odebrania ciała zmarłego ze szpitala bądź prosektorium.

Wszystkie dodatkowe informacje będą przekazane przez pracownika zakładu pogrzebowego, tak aby na każdym etapie przygotowania do pochówku dla rodziny wszystko było jasne.